,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Sobota - roztańczony dworzec

Fot. NOVA SZKOŁA TAŃCA

Jedna z katowickich szkół tańca organizuje taneczne wydarzenie dla mieszkańców. Wszyscy niezależnie od wieku i umiejętności mogą wziąć udział w flash mobie na dworcu kolejowym w Katowicach.

Oddajmy głos organizatorom:

Szukamy osób chętnych do współpracy nad tanecznym FLASH MOBEM w Katowicach. Akcja jest skierowana do ludzi młodych, starszych, tańczących i niekoniecznie, lubiących się bawić - niezależnie umiejętności :)

W sobotę 24 listopada o godzinie 11.00 spotykamy się na płycie Dworca Głównego w Katowicach . Chcemy podzielić się pozytywną energią i tym samym wpłynąć na nasze miasto. Akcja polega na zrobieniu sztucznego tłumu i wspólnego zatańczenie choreografii do piosenki PSY - Gangnam Style

Choreografię można zobaczyć pod poniższym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=GwtCulPnUTM&feature=plcp

Chcemy pokazać wszystkim jak bawią się Katowice. Im więcej osób zatańczy ten sam układ w jednym momęncie tym większe będzie zdziwienie osób niewtajemniczonych.

Organizujemy dwie darmowe lekcje, na których będzię można się nauczyć naszej choreografii. 23 listopada o godz. 18.15 przy al. Korfantego 4 i 24 listopada w siedzibie szkoły przy ulicy Chorzowskiej 11, o godzinie 10.00. Na zajęcia może przyjść każdy.

Serdecznie zapraszamy
NOVA SZKOŁA TAŃCA


Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12