,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
FAZA 2008


Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA 2008 już trzeci rok z rzędu wyławia talenty muzyczne i kabaretowe z całej Polski. W tym roku konkurs odbędzie się 14 i 15 marca w klubie Straszny Dwór w Katowicach – Ligocie.

FAZA to festiwal, którego głównym celem jest promocja młodych, ciekawych kapel i kabaretów. To miejsce, gdzie nieznane talenty mogą pokazać się przed większą studencką publicznością. Tegoroczna FAZA to również koncert Hurtu i występ kabaretu DNO.

Dzień otwierający Festiwal jest czasem dla kabaretów. Zaprezentują się: Balet Mongolski, EKG, Kałasznikof, Śliwki Węgierki Faszerowane Surowym Drobiem. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.30. Drugiego dnia organizatorzy chcą pokazać, jak różnorodna jest niezależna polska scena muzyczna. Wystąpi pięć zespołów wybranych z prawie 40 zgłoszeń z całej Polski. Będą to: The Chinchillas, Sertyżur, Anima Liberti, Kalafior i Metanoia. Organizatorzy chcą jak co roku postawić na różnorodność stylów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Hurt, jeden z najpopularniejszych zespołów naszej sceny muzycznej. Koncerty rozpoczną się już o godzinie 17.00. Każdego dnia imprezę kończyć będzie afterparty do samego rana. Wejście na FAZĘ jest darmowe przez pierwsze półtorej godziny każdego przeglądu.

Więcej informacji na stronie internetowej www.fazafestiwal.pl


PROGRAM

Piątek (14 marca), start: 18.00 Konkurs amatorskich kabaretów
Wystąpią:
Balet Mongolski,
EKG,
Kałasznikof,
Śliwki Węgierki Faszerowane Surowym Drobiem.
Kabaret D.N.O.
Od godziny 18.00 do 19.30 wstęp wolny!

Sobota (15 marca), start: 17.00
Wystąpią:
The Chinchillas,
Kalafior,
Sertyżur,
Vallium,
Metanoia.
HURT
Od godziny 17.00 do 18.30 wstęp wolny!


Kontakt do organizatorów:

Magda Sarapata (koordynator)
tel. 694 918 261
e-mail: enigma18@wp.pl

Anna Moczek (kontakt z mediami)
tel. 692 259 178
e-mail: animoc@wp.pl


Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12