,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Krzysztof Napiórkowski w Garażu

Fot. OTG

Zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie, Poetyckiej Dolinie w Warszawie. W latach 1999-2004 lider studenckiego kolektywu “Po godzinach”.

W 2007 powstał singiel i teledysk zapowiadający debiutancki album Krzysztofa Napiórkowskiego „Kiedy ty wychodzisz”, w następnym roku kolejny singiel i teledysk “Na ulicach” - tym razem w duecie z Grzegorzem Turnauem oraz debiut fonograficzny - studyjny album ”Introspekcja”, z którego utwory (Wracaliśmy, Optymistycznie, Na ulicach, Kiedy Ty wychodzisz) gościły na listach przebojów oraz na płytach - składankach. W latach 2008-2010 występował w projekcie "Granie Herberta" upamiętniającym rok Zbigniewa Herberta.

Pracuje również jako autor, kompozytor, instrumentalista i producent - m.in. CD “Śrubki” - Michał Jurkiewicz, CD “Samosie” - Joanna Kondrat, CD “Zaprzyjaźniłem się z Aniołem Stróżem” - Jerzy Filar, jest także autorem muzyki do filmów animowanych oraz do filmu fabularnego “Prezent” (reż. Dominika Długokęcka).



Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

Obecnie ukończył prace nad nowym studyjnym albumem "Drugi oddech" (Cytryna/EMI), który ukazał się 13 marca 2012 r. Występuje ze swoim kwartetem w składzie: Maciej Magnuski - bas, Kacper Stolarczyk - gitara, Daniel Kapustka - perkusja

Krzysztof Napiórkowski w Old Timers Garage
Data: 19.10.2012 (piątek) godz. 20:00
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Adres klubu:
Klub muzyczny Old Timers Garage
ul. Gen. Jankego 132
Katowice-Piotrowice

Kontakt:
tel. +48 605 418 406
tel. +48 501 484 038
klub@old-timers.pl






Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12