,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Krzysztof Napiórkowski w Garażu

Fot. OTG

Zdobył kilkanaście nagród na największych festiwalach twórczości studenckiej, m. in. na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie, Poetyckiej Dolinie w Warszawie. W latach 1999-2004 lider studenckiego kolektywu “Po godzinach”.

W 2007 powstał singiel i teledysk zapowiadający debiutancki album Krzysztofa Napiórkowskiego „Kiedy ty wychodzisz”, w następnym roku kolejny singiel i teledysk “Na ulicach” - tym razem w duecie z Grzegorzem Turnauem oraz debiut fonograficzny - studyjny album ”Introspekcja”, z którego utwory (Wracaliśmy, Optymistycznie, Na ulicach, Kiedy Ty wychodzisz) gościły na listach przebojów oraz na płytach - składankach. W latach 2008-2010 występował w projekcie "Granie Herberta" upamiętniającym rok Zbigniewa Herberta.

Pracuje również jako autor, kompozytor, instrumentalista i producent - m.in. CD “Śrubki” - Michał Jurkiewicz, CD “Samosie” - Joanna Kondrat, CD “Zaprzyjaźniłem się z Aniołem Stróżem” - Jerzy Filar, jest także autorem muzyki do filmów animowanych oraz do filmu fabularnego “Prezent” (reż. Dominika Długokęcka).Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu do świata, poetyckie teksty piosenek.

Obecnie ukończył prace nad nowym studyjnym albumem "Drugi oddech" (Cytryna/EMI), który ukazał się 13 marca 2012 r. Występuje ze swoim kwartetem w składzie: Maciej Magnuski - bas, Kacper Stolarczyk - gitara, Daniel Kapustka - perkusja

Krzysztof Napiórkowski w Old Timers Garage
Data: 19.10.2012 (piątek) godz. 20:00
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Adres klubu:
Klub muzyczny Old Timers Garage
ul. Gen. Jankego 132
Katowice-Piotrowice

Kontakt:
tel. +48 605 418 406
tel. +48 501 484 038
klub@old-timers.pl


Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12