,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Judas Priest znowu w Spodku!


Niemożliwe staje się możliwe jeśli dokonuje tego legenda metalu Judas Priest! Muzycy w swojej pożegnalnej trasie "Epitaph World Tour" powrócą 14 kwietnia 2012 do katowickiego Spodka!

Jeżeli spędziło się niemal 40 lat swojego życia na scenie, to nie tak łatwo jest się z nią rozstać. Ciężko żegna się zwłaszcza wtedy, kiedy pod sceną nadal gromadzą się rzesze fanów złaknionych muzyki swoich idoli. Właśnie ze względu na ogromne powodzenie trasy Epitaph World Tour oraz po gorącym przyjęciu zespołu w murach Spodka, Judas Priest postanowili raz jeszcze wrócić do Spodka i występem oddać hołd swoim fanom! Podczas koncertu bogów metalu usłyszymy utwory wybrane z bogatego dorobku grupy jak i te, które nigdy wcześniej nie były wykonywane na scenie!

Judas Priest stanowi żywą legendę metalu, która na muzycznej scenie działa już od końca lat 60-tych. Zespół szybko zyskał miano Bogów Metalu, a koncerty, podczas których Halford na scenę wjeżdzał na Harleyu przeszły do historii muzyki. Grupa powstała w Birmingham, w mieście, z którego wywodzi się również inna legenda metalu - Black Sabbath. W 1974 r. ukazał się debiutancki krążek formacji - "Rocka Rolla". Dyskografię grupy zamyka podwójny koncept album z 2008 r. - "Nostradamus".

Grupa ma już na swoim koncie 16 albumów studyjnych, a w sumie płyty zespołu znalazły ponad 40 mln nabywców na całym świecie. Wiele z płyt zespołu na stałe zapisały się w kanonie muzyki metalowej, a takie pozycje jak np. "Hell Bent For Leather", "British Steel", "Screaming For Vengeance" stanowią pozycję obowiązkową dla każdego szanującego się fana muzyki.

Formacja ogłosiła, że w 2011 roku wyruszy na pożegnalną trasę Epitaph World Tour, która rozpocznie się 7 czerwca w holenderskim Tilburgu, tournee ma potrwać do 2012 roku. Właśnie w ramach tej trasy formacja pojawiła się po raz pierwszy w katowickim Spodku, na Metal Hammer Festival. Teraz powracają na Śląsk ze swoim energetycznym show godnym legendy!


JUDAS PRIEST - Epitaph World Tour
+ Leash Eye

14.04.2012, Katowice, Spodek


Start: 20:00, Otwarcie bram: 18:30

Ceny biletów:
Loża: 400 zł / 450 zł
Płyta (stojąca): 155zł / 170 zł
Sektory H i J, Balkon H i J: 270zł / 290 zł
Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) : 165 zł / 180 zł
Sektory niebieskie (od XI rzędu): 135 zł / 150 zł

Bilety już w sprzedaży na:
www.metalopolis.pl
www.ticketpro.pl
www.ticketportal.pl
www.kupbilet.pl
www.eventim.pl

Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl (wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl)


Fot. Marta Tłuszcz

Fot. Marta Tłuszcz

Fot. Marta Tłuszcz
Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12