,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Do wygrania bardzo atrakcyjne NAGRODY!


W związku z otwarciem pierwszego sklepu w Katowicach (Silesia City Center) marka New Look przygotowała specjalne wydarzenie dla wszystkich mieszkanek Katowic, które kochają zakupy, wysokie obcasy i nie boją się wyzwań. 15 października (sobota) na terenie sklepu New Look odbędzie się szereg konkursów, w których przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody!

W nawiązaniu do tradycji regionu, w którym zostanie otwarty sklep New Look, o godzinie 12:00 odbędzie się konkurs Darcia Pierza. Każdy uczestnik będzie miał szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat tradycji Darcia Pierza w Polsce. Pod czujnym okiem instruktorów wszyscy nauczą się tej sztuki rękodzieła, a także spróbują swoich sił w zorganizowanym przez New Look konkursie. Dla uczestników przewidziane są nagrody w postaci voucherów do wykorzystania w sklepie New Look. Za pierwsze miejsce voucher o wartości 100 zł, za drugie miejsce voucher 70 zł a za trzecie miejsce voucher 50 zł. Dodatkowo dla wszystkich pozostałych uczestników vouchery o wartości 20 zł!

Wszystkie miłośniczki najbardziej kobiecego elementu damskiej garderoby – szpilek, mogą się zmierzyć w Mierzeniu Obcasów. Oficjalne mierzenie wysokości szpilek odbędzie się o 15:00! Wszystkie uczestniczki Mierzenia, które będą posiadały obcas minimum 10 cm, otrzymają voucher o wartości 20 zł na zakupy w sklepie New Look!

O 17:00 odbędzie się Konkurs na Najlepszą Stylizację. Wszystkie panie biorące udział w akcji dostaną 30 minut na to, aby skomponować swoją własną stylizację z kolekcji ubrań New Look (o wartości: do 250 złotych) a następnie zaprezentują się klientom sklepu oraz jury. Autorka najbardziej kreatywnego pomysłu dostanie wszystkie elementy swojej stylizacji w prezencie. Natomiast na resztę uczestniczek czekają vouchery o wartości 100 zł!

Więcej o dniu konkursowym w New Look na www.facebook.com/NewLookPolska.
Regulamin konkursów jest dostępny na www.newlookpolska.pl.

Oficjalne otwarcie sklepu New Look nastąpi już w czwartek 13 października o godzinie 10:00. Od tego dnia do niedzieli (16 października) przewidziane są promocje na zakupy – za 1 sztukę zniżka 10%, za 2 sztuki 20% a za 3 sztuki 30% zniżki! A pierwsze 50 osób otrzyma wybrany przez siebie produkt gratis!

Zuzanna Kłosińska
Headlines Porter Novelli

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12