,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Spodek 2.0 - finał trzeciego sezonu

Spotkanie Spodek 2.0 w katowickim Rondzie Sztuki

Spodek 2.0 to nieformalne, darmowe spotkania branży internetowej, zwykłe na takim spotkaniu czterech prelegentów opowiada o swoich internetowych projektach albo edukuje słuchaczy. Idea takich spotkań została przeniesiona z Doliny Krzemowej. W Katowicach organizowane są trzeci rok.

Na ostatnie spotkanie przyszło ponad 200 osób, gotowych wysłuchać spodkowych prezentacji. Teraz prelegenci będą chcieli zainteresować uczestników tematami związanymi z prowadzeniem własnego start-up'u. Spodkowicze dowiedzą się co należy robić by być zadowolonym z własnej pracy, jak budować wartość swojego przedsiębiorstwa, w jaki sposób zwiększyć swoją produktywność oraz jak należy budować zaufanie w małej firmie.

Ostatnia edycja Spodka 2.0 w tym sezonie, odbędzie się 22 czerwca (wtorek) o godzinie 18:00 w katowickim klubie Oko Miasta (rondo przy Spodku). Najaktywniejsi uczestnicy śląskiego barcampu będą mogli liczyć na nagrody książkowe oraz koszulki.

AGENDA:

1. "Jak pokochać poniedziałki?" - Dominik Szarek, Webshake.tv

Postaram się na własnym przykładzie (i nie tylko) pokazać co robić, by być w 100% zadowolonym ze swojej pracy i z utęsknieniem wyczekiwać kolejnego dnia w biurze.

2. "Luźne przemyślenia na temat budowania wartości przedsiębiorstw" - Wojciech Apel, 3s.pl

Najbardziej rentownym przedsięwzięciem jest budowanie samych rentownych przedsiębiorstw - to prawda opisujące współczesną gospodarkę, a zwłaszcza branże medialną, internetową i telekomunikacyjną. Ale jak określać i oceniać wartość przedsiębiorstwa? Jak ją tworzyć? Czy rozwijać własny biznes, wykorzystując nie tylko serwery, routery i łącza, ale przede wszystkim kapitał? Jak wchodzić w relacje z inwestorami finansowymi, dbać o swoje interesy i na tym nie tracić? To wszystko trudne pytania, na które nie podam odpowiedzi, ale mam nadzieję, że moje przemyślenia będą inspiracją, aby młode osoby zaczęły je sobie zadawać już na początku własnego biznesu, a nie wtedy, gdy będzie za późno.

3. "Nozbe.com - droga do produktywności przez startupowanie" - Michał Śliwiński, nozbe.com

Droga moja i mojego startupu Nozbe - od nauki metodyki GTD - Getting Things Done, zwiększającej produktywność i organizację oraz motywację, poprzez stworzenie narzędzia do tej metodyki i pokazanie go światu, który teraz chętnie go używa nie tylko przez WWW, ale również na iPhone i iPad, do powrotu do Polski i ewangelizacji produktywności w Polsce.

4. "Jak skutecznie budować zaufanie w małej firmie" - Bartek Popiel, bartekpopiel.pl

Głównie zasady dotyczące:
- co umieszczać na stronie www
- dlaczego warto się przyznawać do swoich porażek
- jak wykorzystać opinię klientów i case studies
- dlaczego warto umieszczać różne treści: teksty, video, podcasty
- jak zbudować grupę mastermind i wzajemnie pomagać sobie w rozwoju biznesu

Więcej informacji: www.spodek20.pl

Marcin Pilśniak
Spodek 2.0

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12