,
 PORTAL  >  WIADOMOŚCI  >  ARTYKUŁ
Liberty w klubie Old Timers Garage


Już 7 maja w klubie Old Timers Garage odbędzie się koncert katowickiej formacji muzycznej "Liberty". Zespół zaprezentuje swój najnowszy materiał pochodzący z promocyjnego albumu "W Obiektywie". Podczas koncertu zostanie zrealizowane nagranie wideo.

Liberty to pięciu młodych muzyków starających się stworzyć własny świat dźwięków i rytmów. W repertuarze zespołu odnajdziemy pełen przekrój gatunkowy, począwszy od utworów mocniejszych, poprzez soft rock, aż po ballady. Zespół został założony w 2008 roku przez charyzmatycznego wokalistę Pawła Mrozińskiego, jak sam twierdzi "z chęci grania muzyki, kontaktu z publicznością i oderwania się od szarej rzeczywistości". Niedługo po powstaniu, skład debiutował na scenie katowickiego Spodka podczas imprezy „Rawa Blues Festiwal”.

Zespół ma za sobą szereg koncertów zrealizowanych na terenie kraju, jak również wiele występów na festiwalach, miedzy innymi: "Chełmstok", "Rykowisko", "Rawa Blues Festiwal". Grupa gościła również na antenie TVS w programie "Made by Silesia". Obecnie trwają pracę nad materiałem na pierwszy długogrający album zespołu.

W skład zespołu wchodzą:
Paweł Mroziński - wokal
Daniel Rogala - gitara solowa
Szymon Suchoń - gitara, wiolonczela
Wojciech Biernacki - gitara basowa
Jakub Kondzielnik - perkusja

Zapraszamy serdecznie:
07 Maja (piątek) godzina 20:00
Klub - Old Timers Garage
Katowice, ul. Gen. Jankego 132
Bilety: 5 PLN

Więcej info na: www.old-timers.pl

mat. org.

Wstecz - Start - Do góry

Redakcja - Regulamin - Współpraca - Reklama - Strony WWW              © Copyright by GST 05-12